slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider
Kategorie: Aktuality

Hasičské soutěžě 2015

Hasičská soutěž - Drunče

Dne. 9.5. 2015 se konala hasičská soutěž, v obci Drunče. Tento den vyšlo pořadatelům velmi hezké počasí, za které bylo rádo každé soutěžní družstvo. Účastnilo se celkem 16 soutěžních družstev, ve 3 kategoriích. Účastnila se 2 soutěžní družstva dětí, 4 družstva žen a 10 družstev mužů. Naše družstvo, se umístilo, na krásném 4. místě, které je prozatím rekordním a nejlépe zaběhnutým za posledních několik let na 2Béčka s neuvěřitelným časem 28.34s. Děkuji tímto všem účastněným za vynikající výkon, vedoucímu družstva za řádnou podporu při útoku a všem hasičkám a hasičům za podporu při útoku.

Hasičská soutěž Březina

Dne 13.6 2015 se konala hasičská soutěž v obci Březina. Soutěže se účastnilo celkem 10 družstev. Z toho bylo 7 mužských a 3 ženské. JSDH Deštná se umístila na úctihodném 2.místě s neuvěřitelným časem 26,42s. Jednotka běžela ve složení:stroj-Menčík Milan st. ,koš - Bušta Jiří ml., srážení - Prágr Vlasta, béčka - Janota Petr, rozdělovač - Přibyl Míra ml., L.proud  - Aujezdecký Jan, P.proud -  Přibyl Pavel.  Tato soutěž se běžela na 2 béčka. S tímto časem, jednotka zaběhla svůj útok o mnoho lépe, než v nedalekých Drunčích. Chtěl bych títmo poděkovat všem účasteným hasičům z Deštné, za reprezentaci při soutěži a za krásné uctihodné 2. místo za které gratuluji.

Hasičská soutěž o pohár starosty Jindřichova Hradce

V sobotu 4.7.2015 se zúčastnilo družstvo SDH Deštná soutěže v požárním útoku O pohár starosty města Jindřichův Hradec v Dolním Skrýchově. Soutěž byla vypsána na 60 m dopravního vedení ,,B“ a 2x40 m útočných proudů ,,C“, se sáním z přírodního zdroje (řeka Nežárka).

Celkově se zúčastnilo 10 soutěžních družstev mužů. Deštenští hasiči byli zastoupeni jedním soutěžním družstvem, ve složení:

Jiří Bušta – koš, Vlastimil Prágr – sací vedení, Milan Menčík st. – strojník, Miroslav Přibyl ml. – rozdělovač, Miroslav Přibyl st. – dopravní vedení B, Radek Přibyl – útočný proud C a Petr Janota – útočný proud C.

Deštenské družstvo se umístilo na 5. místě s časem 38,62 sekundy.